Β’ Ε.Π.Σ.Βοιωτίας : Το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής

Β’ Ε.Π.Σ.Βοιωτίας : Το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής

Β’ κατηγορία 2022-2023

Α’ όμιλος

21η αγωνιστική

Σάββατο, 13 Μαΐου 2023

Ωρα εναρξης: 18:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας

Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός ” – Α.Ε. Ορχομενού

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός διαιτητής: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Βοηθός διαιτητής: Β’: Κοζαΐτης Γιάννης

Κυριακή, 14 Μαΐου 2023

Ωρα εναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας

Α.Ο. Πήγασος – Α.Ε. Πανγεωργικός

Διαιτητής: Χατζής Θανάσης

Βοηθός διαιτητής: Α’: Δελής Δημήτρης

Βοηθός διαιτητής: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Ωρα εναρξης: 18:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη

Α.Ο. Υψηλάντη / Ελπίδες Αλίαρτου – Α.Ο. Ελικώνας Δόμβραινας

Διαιτητής: Πιτσούνης Αντώνης

Βοηθός διαιτητής: Α’: Βασιλείου Χρήστος

Βοηθός διαιτητής: Β’: Σιάκουλης Παναγιώτης

Γήπεδο: Δημοτικό Ζαγαρά Λιβαδειάς

Α.Σ. Ρήξη Λιβαδειάς – Α.Π.Ο. Πανδαυλειακός

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός διαιτητής: Α’: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός διαιτητής: Β’: Δελιανίδη

Γήπεδο: Δημοτικό παραλίας Σαράντη

Α.Σ. Χωστίων – Α.Ο. Γουέμπλεϊ

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός διαιτητής: Α’: Κατσέλης Σταύρος

Βοηθός διαιτητής: Β’: Λοΐζος Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Παύλου

Α.Ο. Παύλου – Α.Π.Ο. Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός διαιτητής: Α’: Τσιονάς Δημήτρης

Βοηθός διαιτητής: Β’: Κοζαΐτη Γιάννης

Η βαθμολογία

(Μετά από 20 αγωνιστικές)

Α.Ε. Ορχομενού 49 (19)

Α.Π.Ο. Αμβρυσσέας Διστόμου 41 (19)

Α.Σ. Χωστίων 40 (20)

Α.Σ. Ρήξη Λιβαδειάς 37 (20)

Α.Ο. Γουέμπλεϊ 32 (20)

Α.Ο. Παύλου 31 (20)

Α.Π.Ο. Πανδαυλειακός 27 (20)

Α.Ο. Πήγασος Αγίας Αννας 23 (19)

Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός” 20 (19)

Α.Ο. Υψηλάντης/Ελπίδες Αλίαρτου 15 (20)

Α.Ε. Πανγεωργικός 11 (20)

Α.Ο. Ελικώνας Δομβραίνας  8 (20)

Β’ όμιλος

21η αγωνιστική

Σάββατο, 13 Μαΐου 2023

Ωρα εναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας

Α.Ο. Ηρακλής – Α.Σ. Λεονταρίου

Διαιτητής: Λοΐζος Γιώργος

Βοηθός διαιτητής: Α’: Σοφός Νίκος

Βοηθός διαιτητής: Β’: Σιάκουλης Παναγιώτης

Ωρα εναρξης: 18:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

Α.Ο. Μελισσοχωρίου – Α.Ο. Απόλλων Ακραιφνίου

Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός διαιτητής: Α’: Πιτσούνης Αντώνης

Βοηθός διαιτητής: Β’: Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα

Α.Ε.Σ. Ελεώνας – Α.Σ. Παμβαγιακός

Διαιτητής: Κατσέλης Σταύρος

Βοηθός διαιτητής: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός διαιτητής: Β’: Καραθανάσης Αντώνης

Κυριακή, 14 Μαΐου 2023

Ωρα εναρξης: 18:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θεσπιών

Α.Ο. Θεσπιακός – Α.Ο. Ασκρης

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος

Βοηθός διαιτητής: Α’: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός διαιτητής: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

– Α.Π.Ο. Δάφνη Ερυθρών – Π.Α.Σ. Οινοφύτων 0-3 α.α.

-Α.Ο. Δόξα Μουρικίου – Α.Ο. Πλαταιών 0-3 α.α.

Η βαθμολογία

(Μετά από 20 αγωνιστικές)

Α.Ο. “Ηρακλής” Ασωπίας 45 (20)

Α.Σ. “Παμβαγιακός” 43 (20)

Α.Ο. Ασκρης  42 (20)

Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου 41 (20)

Α.Ο. Πλαταιών 37 (20)

Α.Ο. Μελισσοχωρίου 33 (20)

Α.Σ. Λεονταρίου 31 (20)

Α.Ε.Σ. Ελεώνας 28 (20)

Α.Ο. “Θεσπιακός” 22 (20)

Π.Α.Σ. Οινοφύτων 13 (20)

Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου (Εχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών (Εχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr
Click to Hide Advanced Floating Content