Όλα τα ονόματα των υποψηφίων στο Δήμο Λοκρών

Τέσσερις οι υποψήφιοι Δήμαρχοι…

Με την απόφαση 6/2023 το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λαμίας ανακήρυξε σε δημόσια συνεδρίαση του, τους συνδυασμούς και τους υποψηφίους για το δήμο Λοκρών που θα συμμετάσχουν στις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023.

Οι συνδυασμοί είναι:

  1. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΛΟΚΡΩΝ
  2. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΟΚΡΩΝ
  3. ΛΟΚΡΙΔΑ 2028
  4. ΛΟΚΡΙΔΑ για όλους

Παρακάτω δημοσιεύουμε όλα τα ονόματα των επικεφαλής και των υποψηφίων:

ΛΟΚΡΙΔΑ για όλους

ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Λοκρών (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  3. ΑΝΔΡΩΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΣΤΑ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  4. ΑΝΕΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ συζ ΠΕΤΡΟΥ ΤΖΕΛΕΠΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  5. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  6. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  7. ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΕΛΕ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  8. ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  9. ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  10. ΔΑΡΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  11. ΔΗΜΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  12. ΔΗΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  13. ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  14. ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  15. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  16. ΖΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  17. ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  18. ΚΑΖΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  19. ΚΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  20. ΚΑΜΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  21. ΚΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  22. ΚΑΝΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  23. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  24. ΚΑΡΛΕΡΗ ΜΑΡΤΙΝ – AN- MAPI του ΛΟΙΣ – ΖΑΝ – ΑΝΤΡΙ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  25. ΚΙΟΥΛΛΙ ΓΚΛΟΡΙΑ του ΛΑΟΥΡΕΝΤΣ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  26. ΚΙΟΥΤΕΛΙΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  27. ΚΟΥΡΟΣ ΔΑΥΙΔ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  28. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  29. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  30. ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  31. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  32. ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  33. ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  34. ΜΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  35. ΜΠΑΚΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  36. ΜΠΑΛΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΚΡΗ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  37. ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  38. ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  39. ΜΠΛΟΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  40. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  41. ΝΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  42. ΠΑΠΑΓΕΩΡΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  43. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  44. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  45. ΠΑΣΠΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  46. ΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  47. ΠΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  48. ΡΟΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  49. ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  50. ΣΚΟΡΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  51. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  52. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  53. ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  54. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΗ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  55. ΤΡΑΓΟΠΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  56. ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  57. ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  58. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  59. ΨΕΥΤΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  60. ΨΩΡΟΜΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρκίτσας

  1. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΚΡΕΚΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΑΥΡΟΘΑΝΑΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΟΔΙΑΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  8. ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αταλάντης

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΙΟΥΛΟΥΜΗ ΧΑΙΔΩ (ΜΕΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  7. ΝΙΑΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  11. ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΣΑΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Εξάρχου

  1. ΒΑΪΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  3. ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΦΡΑΓΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαποδίου

  1. ΒΑΠΟΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΡΩΔΗ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΤΑΜΟΥ
  6. ΜΠΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΠΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυτιαρισσίου

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΖΥΓΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΛΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυρτώνης (Κολάκα)

  1. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  2. ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΦΛΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαρύμνης

  1. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιβανατών

  1. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΜΑΖΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  4. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΠΟΥΡΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΚΑΜΑΓΚΗ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΤΣΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαλεσίνης

  1. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΖΑΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  3. ΚΑΛΑΒΡΕΤΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΜΠΟΧΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  8. ΜΥΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΣΟΥΜΠΙ) του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΤΟΥΝΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΨΩΡΟΜΙΤΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαρτίνου

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΚΙΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΝΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  5. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ (ΤΣΑΜΙΤΑΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΤΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεγαπλατάνου

  1. ΖΥΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τραγάνας

  1. ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΒΑΓΓΕΛΤΖΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΓΚΙΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΔΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  6. ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  7. ΦΕΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γουλεμίου

  1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Προσκυνά

  1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  3. ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΛΟΚΡΩΝ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Δήμος Λοκρών (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  2. ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  4. ΑΝΕΣΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  5. ΒΑΡΓΙΑΝΙΤΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  6. ΒΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  7. ΒΛΑΧΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  8. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  9. ΓΙΑΓΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  10. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  11. ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  12. ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  13. ΓΡΗΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  14. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  15. ΔΟΣΚΟΠΗ-ΨΑΡΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  16. ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  17. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  18. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΥΡΜΩ (ΣΥΡΜΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  19. ΚΑΪΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  20. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΓΚΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  21. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  22. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  23. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  24. ΚΑΣΣΩΤΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ (ΗΡΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  25. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  26. ΚΑΨΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  27. ΚΟΝΤΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  28. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  29. ΚΟΡΕΤΖΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  30. ΚΩΤΣΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΣΟΥΚΑΪΤΗ) του ΠΕΤΡΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  31. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  32. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  33. ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  34. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  35. ΜΠΟΒΑ ΙΡΙΝΑ του ΒΑΛΕΝΤΙΝ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  36. ΜΠΑΡΤΖΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  37. ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  38. ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  39. ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  40. ΠΑΪΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΤΙΝΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  41. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  42. ΠΑΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  43. ΠΕΡΛΕΠΕ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  44. ΠΕΡΛΕΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  45. ΡΑΜΕΤΑ ΤΖΕΚ του ΑΝΤΩΝ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  46. ΡΑΠΤΗ-ΤΖΑΝΕΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  47. ΡΟΥΣΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  48. ΣΕΦΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  49. ΣΚΡΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  50. ΤΖΑΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΣΠΥΡΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  51. ΤΖΟΥΤΖΟΥΡΑΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  52. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΨΑΛΙΔΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  53. ΤΣΕΛΙΓΚΑ-ΚΑΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  54. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  55. ΦΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  56. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  57. ΨΕΥΤΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρκίτσας

  1. ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΉΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  6. ΚΑΚΑΪΔΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΝΤΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αταλάντης

  1. ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΚΑΝΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ
  3. ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  6. ΛΙΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΑΡΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ
  9. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΝΑΡΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
  11. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΣΙΓΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  13. ΣΟΥΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛ.

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Εξάρχου

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαποδίου

  1. ΚΑΤΣΙΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΤΣΙΑΦΙΤΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυπαρισσίου

  1. ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυρτώνης (Κολάκας)

  1. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΡΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαρύμνης

  1. ΠΩΡΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΑΡΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΔΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΝΗΔΡΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιβανατών

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΝΤΕΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαλεσίνης

  1. ΓΚΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  2. ΖΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  4. ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΕΛΕΚΟΥΝΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΤΣΑΛΙΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΨΑΡΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαρτίνου

  1. ΒΕΡΓΟΥ ΒΕΡΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  3. ΜΠΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΤΖΑΒΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεγαπλατάνου

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τραγάνας

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  2. ΒΕΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ
  5. ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΣΚΟΥΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  7. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΤΑΤΣΗ ΛΑΙΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γουλεμίου

  1. ΛΙΑΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΗΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προσκυνά

  1. ΚΑΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΙΑΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΟΚΡΩΝ

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΤΡΑΝΤΟΥ

Δήμος Λοκρών (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  2. ΒΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  3. ΒΕΛΙΚΑΙ ΜΑΡΣΕΛ του ΧΑΤΕΜ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  4. ΓΩΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  5. ΔΑΡΑΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  6. ΔΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  7. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΖΑΓΚΟΡ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  8. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  9. ΘΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  10. ΚΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΑΚ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  11. ΚΑΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  12. ΚΑΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  13. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  14. ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  15. ΚΑΡΑΜΠΑΧ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  16. ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  17. ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝ. του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  18. ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  19. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  20. ΚΩΣΤΟΠΑΝΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  21. ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  22. ΛΥΒΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  23. ΛΥΓΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  24. ΜΑΓΓΑΦΑΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  25. ΜΠΛΟΝΤΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  26. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΒΡΑΑΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  27. ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  28. ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  29. ΡΗΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  30. ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  31. ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  32. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  33. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  34. ΣΧΟΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  35. ΤΕΤΡΙΜΕΛΗΣ (ΤΑΛΑΓΑΝΗΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘ.(ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  36. ΤΣΕΛΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  37. ΦΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  38. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  39. ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρκίτσας

  1. ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αταλάντης

  1. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΓΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΑ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΛΟΜΒΡΕΖΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΤΕΟ) του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΣΧΟΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Εξάρχου

  1. ΚΑΛΠΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαρύμνης

  1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΓΚΙΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  5. ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  6. ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΧΑΛΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΠΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΕΚΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαλεσίνης

  1. ΜΑΓΓΑΦΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΓΓΑΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΛΟΝΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΠΑΪΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΡΟΒΙΘΑΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΠΟΥ
  7. ΨΩΡΟΜΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαρτίνου

  1. ΔΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΠΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΚΩΤΣΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΜΠΑΤΖΩΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΝΥΔΡΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΖΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΦΛΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τραγάνας

  1. ΖΑΡΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΣΚΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γουλεμίου

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προσκυνά

  1. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΟΚΡΙΔΑ 2028

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΪΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Λοκρών (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  2. ΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  3. ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  4. ΑΝΕΣΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΑΓΓΕΛΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ
  5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  6. ΓΟΥΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  7. ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  8. ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  9. ΖΕΡΖΕΒΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  10. ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  11. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΤΟΣΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  12. ΚΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  13. ΚΑΛΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  14. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  15. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  16. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΓΡΙΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  17. ΚΑΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  18. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  19. ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  20. ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΜΑΝ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  21. ΛΥΓΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  22. ΜΠΕΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  23. ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  24. ΝΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  25. ΠΑΪΣΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  26. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  27. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  28. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  29. ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  30. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  31. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  32. ΠΑΣΣΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  33. ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  34. ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΧΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  35. ΣΟΡΟΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΜ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  36. ΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΡΟΣΟΥ (ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ)
  37. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  38. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
  39. ΤΣΕΛΕΚΟΥΝΗ ΚΑΪΑΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΛΕΣΙΝΗΣ)
  40. ΤΣΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ)
  41. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρκίτσας

  1. ΓΚΛΑΒΑ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΝΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΜΑΝΖΙ ΜΙΚΑΕΛΑ του ΛΟΥΛΖΙΜ
  3. ΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αταλάντης

  1. ΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΚΟΣΜΙΑΝΗ (ΚΟΜΗ) του ΤΡΑΝΤΟΥ
  3. ΜΑΝΖΙ ΜΕΣΟΥΑΡΑ (ΑΝΝΑ) του ΛΟΥΛΖΙΜ
  4. ΜΠΑΡΟΥΞΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΠΟΥ
  5. ΣΑΝΟΥΛΗ ΑΘΗΝΟΥΛΑ (ΑΘΗΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΤΡΟΜΠΕΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΤΣΙΝΙΣΙΖΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΤΣΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΤΣΙΩΤΡΑ ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  11. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΧΥΜΕΥΤΟΥ ΜΕΪΜΑΡΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαποδίου

  1. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΟΡΟΜΗΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΟΔΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυπαρισσίου

  1. ΚΑΛΛΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΖΗΣΗ
  2. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κυρτώνης (Κολάκας)

  1. ΚΟΥΤΟΥΡΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΑΥΙΔ
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαρύμνης

  1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΙΒΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  4. ΠΑΝΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΑΡΗΠΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιβανατών

  1. ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΜΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  3. ΜΑΖΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΠΑΚΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαλεσίνης

  1. ΑΝΕΣΤΗ ΛΥΚΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΙΓΓΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΛΙΝΤΖΟΥ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ (ΝΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΦΟΥΡΛΕΜΑΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΤΣΑΜΠΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαρτίνου

  1. ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΗ ΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΛΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεγαπλατάνου

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τραγάνας

  1. ΓΡΙΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΑΝΕΛΗ ΜΟΣΧΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΗ ΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΣΚΑΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Clickable image
Clickable image
e-sterea-white

Η ενημέρωση στη Στερεά Ελλάδα

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr
Click to Hide Advanced Floating Content