Όλα τα ονόματα των υποψηφίων στο Δήμο Καμένων Βούρλων

Τέσσερις οι υποψήφιοι Δήμαρχοι…

Με την απόφαση 4/2023 το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λαμίας ανακήρυξε σε δημόσια συνεδρίαση του, τους συνδυασμούς και τους υποψηφίους για το δήμο Καμένων Βούρλων που θα συμμετάσχουν στις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023.

Οι συνδυασμοί είναι:

  1. ΞΑΝΑ ΨΗΛΑ
  2. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ
  3. ΔΗΜΟΤΩΝ ΑΡΧΗ
  4. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΜΑΖΙ

Παρακάτω δημοσιεύουμε όλα τα ονόματα των επικεφαλής και των υποψηφίων:

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΜΑΖΙ

ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Δήμος Καμένων Βούρλων (υποψήφιοι δημοτικοί́ σύμβουλοι)

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΩΛΟΥ)
  3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  4. ΒΑΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΜΩΛΟΥ)
  5. ΒΕΡΠΑΝΙΤΗ ΑΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  6. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  7. ΔΟΥΒΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  8. ZAPPA ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  9. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΩΛΟΥ)
  10. ΖΕΪΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  11. ΖΙΩΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  12. ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  13. ΚΑΖΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  14. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  15. ΚΑΡΟΠΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  16. ΚΛΑΠΑΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  17. ΚΛΩΤΣΟΤΗΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  18. ΚΟΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ (ΜΩΛΟΥ)
  19. ΚΡΙΤΣΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  20. ΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  21. ΛΟΥΖΙ ΣΑΪΜΕΡ του ΒΕΛΕΝΤΙΝ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  22. ΛΥΡΡΗ ΓΕΩΡΠΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΩΛΟΥ)
  23. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  24. ΜΑΝΤΑΝΙΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  25. ΜΑΝΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  26. ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  27. ΜΕΜΕΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  28. ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  29. ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  30. ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  31. ΜΠΑΣΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  32. ΜΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  33. ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  34. ΜΠΕΣΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ ΚΟΣΜΑ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  35. ΜΠΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΒΑΠΑΝΙΔΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  36. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΟΝΝΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  37. ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  38. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  39. ΝΤΑΜΑΡΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  40. ΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  41. ΝΤΡΑΓΚΑ ΑΝΑ του ΤΟΜΑ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  42. ΠΑΝΑΠΩΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  43. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ (ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  44. ΠΑΝΑΠΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  45. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  46. ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  47. ΠΑΤΑΡΠΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  48. ΠΕΝΤΑΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  49. ΠΛΑ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΩΛΟΥ)
  50. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  51. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  52. ΡΙΖΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΧΑΡΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  53. ΣΑΦΡΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  54. ΣΚΕΠΑΡΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  55. ΣΟΥΡΟΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  56. ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  57. ΤΣΙΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  58. ΤΣΟΠΑΝΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  59. ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  60. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  61. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΖΟΥΜΠΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  62. ΨΑΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  63. ΨΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος

  1. ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  3. ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΠPINΑΡΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου

  1. ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΟΥΛΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΟΓΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΛΕΜΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  7. ΛΕΜΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ
  8. ΣΕΛΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σεραφείμ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  2. ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΠΑΤΑΡΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΟΚΟΡΕΛΗ (ΛΑΪΝΑ) ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καινουργίου

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΚΑΖΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμένων Βούρλων

  1. ΑΔΑΜ ΜΠΑΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΤΣΙΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μενδενίτσης

  1. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΕΓΑΛΙΟΥ ΠΑΝΑΠΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μώλου

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΑΡΣΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΚΑΝΑΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΧΑΒΕΛΑ ΚΟΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρεγκινίου

  1. ΚΑΨΟΥΡΑΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΕΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΠΕΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΤΣΙΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκάρφειας

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ-ΑΡΚΙΤΣΑΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  5. ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Χαραλάμπους

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άγναντης

  1. ΚΑΤΣΕΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανάβρας

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιδρόμου

  1. ΚΑΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κομνίνης

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΗΤΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΞΑΝΑ ΨΗΛΑ

ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Καμένων Βούρλων (υποψήφιοι δημοτικοί́ σύμβουλοι)

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΤΙΝΗ ΟΛΓΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  3. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  6. ΒΑΘΥΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΜΩΛΟΥ)
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΩΛΟΥ)
  8. ΓΙΟΝΟΥΖΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΤΟΜΟΡ (ΑΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  9. ΓΚΟΛΦΟΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  10. ΓΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  11. ΓΡΑΨΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΠΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  12. ΔΕΡΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  13. ΖΝΤΡΑΒΑ ΜΑΛΦΙΟΝΣ του ΧΑΣΙΜ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  14. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  15. ΙΣΟΥΦΑΙ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ του ΦΑΤΟΣ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  16. ΚΑΛΟΦΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  17. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  18. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΑΝΤΖΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  19. ΚΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  20. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  21. ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  22. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  23. ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  24. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΠΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  25. ΚΟΥΝΤΟΥΡΠΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  26. ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΩΛΟΥ)
  27. ΚΡΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΜΩΛΟΥ)
  28. ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  29. ΛΙΛΕ ΣΙΝΤΟΡΕΛΑ του ΜΠΑΡΙ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  30. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  31. ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  32. ΜΑΥΡΟΜΑΡΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  33. ΜΙΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  34. ΜΠΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  35. ΜΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  36. ΜΠΕΖΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  37. ΜΠΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  38. ΜΠΗΤΑ ΓΕΩΡΠΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  39. ΜΠΟΛΤΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  40. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  41. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  42. ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  43. ΠΑΝΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  44. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  45. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΤΗΡ ΛΟΥΚΑ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  46. ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΩΛΟΥ)
  47. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  48. ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΤΡΙΑΝΤ/ΛΟΥ (ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  49. ΠΕΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  50. ΣΑΪΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  51. ΣΙΑΦΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  52. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  53. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  54. ΤΡΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  55. ΦΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  56. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  57. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΜΩΛΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος

  1. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου

  1. ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  2. ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΝΤΖΗ) του ΕΜΜ
  3. ΚΑΛΤΣΗ ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΠΩΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΗΛΙΑ
  5. ΚΟΛΕΝΤΖΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΗΛΙΩΝΗ ΓΚΟΛΦΟΜΗΤΣΟΥ ΒΑΠΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΗΛΙΑ
  8. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  9. ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΣΚΑΜΑΓΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σεραφείμ

  1. ΒΑΘΥΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΡΟΥΣΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καινουργίου

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  5. ΜΟΥΤΣΟΥΡΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΝΑΠΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμένων Βούρλων

  1. ΓΚΟΛΦΟΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΞΟΥΡΑΦΙΑΣ)
  3. ΚΟΥΤΣΑΥΤΗ ΚΟΡΙΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΑΥΤΗ ΜΠΑΛΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΛΕΜΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΛΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΙΑΚΟΥ
  8. ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΙΤΖΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΜΠΛΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  12. ΠΕΝΤΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΤΑΤΑΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μενδενίτσης

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΓΑΛΗΜΗΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
  5. ΖΟΥΓΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μώλου

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΚΑΝΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΠΕΛΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  6. ΛΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  7. ΜΑΝΤΕ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΖΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΠΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρεγκινίου

  1. ΔΑΝΙΗΛ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΠΟΛΤΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  7. ΡΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκάρφειας

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΑΛΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Χαραλάμπους

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγνάντης

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  3. ΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανάβρας

  1. ΚΑΚΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιδρόμου

  1. ΚΑΚΑΡΑ ΑΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κομνίνης

  1. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΗΛΙΑ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Καμένων Βούρλων (υποψήφιοι δημοτικοί́ σύμβουλοι)

  1. ΑΔΑΜ ΜΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  2. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  3. ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  5. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  6. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  8. ΖΕΡΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΩΡΓΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  10. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  11. ΚΑΠΕΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΩΛΟΥ)
  12. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  13. ΚΑΧΑΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  14. ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  15. ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΩΛΟΥ)
  16. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  17. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  18. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  19. ΠΑΛΤΖΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ)
  20. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  21. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΩΛΟΥ)
  22. ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΓΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΠΟΥ ΚΩΝ)
  23. ΤΡΙΒΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  24. ΤΣΑΠΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  25. ΦΙΛΗΣ ΓΕΛΕΓΕΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Κ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  26. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΠΟΥ ΚΩΝ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος

  1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΤΣΑΠΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σεραφείμ

  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ συζ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καινουργίου

  1. ΜΠΟΤΣΙΒΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μενδενίτσης

  1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκάρφειας

  1. ΒΕΛΙΚΑΪ ΧΕΚΟΥΡΑΝ του ΧΑΤΕΜ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Χαραλάμπους

  1. ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ συζ ΓΕΩΡΓΊΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγνάντης

  1. ΜΠΙΖΜΠΙΡΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανάβρας

  1. ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλιδρόμου

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κομνίνης

  1. ΚΑΡΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΩΝ ΑΡΧΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Καμένων Βούρλων (υποψήφιοι δημοτικοί́ σύμβουλοι)

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  3. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  4. ΒΑΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  5. ΒΑΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  6. ΒΑΡΥΠΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  7. ΒΟΣΙΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  8. ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ-ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  9. ΓΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  10. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΜΩΛΟΥ
  11. ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  12. ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  13. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  14. ΔΕΡΜΑΝΗ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  16. ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  17. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  18. ΚΑΚΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  19. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  20. ΚΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  21. ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  22. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  23. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  24. ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  25. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΟΣ) του ΛΟΥΚΑ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  26. ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  27. ΜΙΝΤΖΙΒΥΡΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  28. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  29. ΜΠΑΚΑΛΕΞΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  30. ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  31. ΜΠΕΖΑΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  32. ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  33. ΜΠΟΥΡΟΜΗΤΡΟΥ- ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ(ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  34. ΝΤΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  35. ΞΥΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  36. ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  37. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  38. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  39. ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  40. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  41. ΠΑΤΑΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΜΩΛΟΥ)
  42. ΠΕΝΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  43. ΠΕΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  44. ΠΙΣΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  45. ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΓΟΡΓΓΣΑ (ΡΙΤΣΗ) του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  46. ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  47. ΡΗΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  48. ΡΙΖΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΩΛΟΥ)
  49. ΡΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  50. ΣΙΟΡΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  51. ΣΥΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΩΛΟΥ)
  52. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  53. ΤΣΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)
  54. ΤΣΙΚΙΜΗ ΕΡΑΣΜΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)
  55. ΤΣΙΤΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος

  1. ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΑΣΤΡΙΔΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΑΠΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  4. ΚΩΝΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΗ
  5. ΜΑΥΡΟΣ (ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΣΤΟΦΟΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ -ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σεραφείμ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
  3. ΔΑΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καινούργιου

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΑΛΙΣΟΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΑΝΘΟΥ
  4. ΠΑΓΩΝΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΦΑΣΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΧΑΛΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμένων Βούρλων

  1. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΓΟΥΛΙΩΤΗ ΛΕΩΝΙΔΙΑ (ΛΥΔΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΥΜΙΟΣ του ΖΗΣΟΥ
  4. ΚΑΣΟΥΝΗ-ΒΑΡΥΠΑΤΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΓΩΝΝΗ) του ΠΕΤΡΟΥ
  5. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΟΥ
  7. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΊΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΣΤΟΟΥΝ ΣΤΟΟΥΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μενδενίτσης

  1. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μώλου

  1. ΚΑΦΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΗ
  2. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΝΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΝΤΖΑΒΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΣΜΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  6. ΠΙΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ZATSIS) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρεγκινίου

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΠΑΟΥΡΔΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  4. ΤΣΙΚΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκάρφειας

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ
  3. ΝΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΡΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Χαραλάμπους

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγνάντης

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανάβρας

  1. ΣΥΛΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιδρόμου

1 ΖΕΡΒΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κομνίνης

  1. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ
  2. ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Clickable image
Clickable image
e-sterea-white

Η ενημέρωση στη Στερεά Ελλάδα

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr
Click to Hide Advanced Floating Content