Ιωάννης Ταγκαλέγκας: Δημοτική Ενότητα Λεβαδέων – Όλο το ψηφοδέλτιο του Δήμου

Υποψήφιος Δήμαρχος Λεβαδέων:
Ιωάννης Ταγκαλέγκας του Δημητρίου

•Δημοτική Ενότητα Λεβαδέων:

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΛΕΒΑΔΕΩΝ

Υποψήφιος Δήμαρχος Λεβαδέων: Ιωάννης Ταγκαλέγκας του Δημητρίου

Δημοτική Ενότητα Λεβαδέων:

  1. Ανδρίτσος Αγαμέμνονας (Μένιος) του Ηλία
  2. Αποστόλου Ιωάννης του Νικολάου
  3. Βάγκος Παναγιώτης του Σπυρίδωνος 
  4. Γιαμούρη Παναγιώτα του Αναστασίου
  5. Γκαλαμέλος Λουκάς του Ιωάννη
  6. Γκουλής Σπυρίδων του Λουκά 
  7. Δήμου Ιωάννης του Παναγιώτη  
  8. Ζαχαρόπουλος Σπυρίδων του Βασιλείου
  9. Ηλιοπούλου Σπυριδούλα του Λαζάρου
  10. Καλαμπόκας Λουκάς του Γεωργίου
  11. Καλογρηάς Αθανάσιος του Νικολάου 
  12. Καράβα Ευαγγελία του Παναγιώτη
  13. Καράβα Χρυσοβαλλάντου – Βασιλική (Βάλια) του Κυριάκου
  14. Καραδήμου Σοφία του Ιωάννη
  15. Καρατσώλη – (Γεωργατσέλου) Ιωάννα του Βασιλείου
  16. Καρκάνας Αλέξανδρος του Παναγιώτη
  17. Κεραμμύδας Σπυρίδων του Κωνσταντίνου
  18. Κόλλια Όλγα του Κωνσταντίνου
  19. Κοσκοβόλη – (Γιαχρίτση) Αικατερίνη του Λουκά
  20. Κουλουργιώτης Νικόλαος του Ιωάννη
  21. Κούσουλα – Μακρή Ασημένια (Μένια) του Παναγιώτη 
  22. Κωτσαδάμ Ανδρέας του Γεωργίου
  23. Λούλου Αικατερίνη του Χρήστου
  24. Μαδιανού Ευαγγελία (Λίλιαν) του Ιωάννη 
  25. Μακρής Αναστάσιος  του Δρόσου
  26. Μακρόπουλος Πέτρος του Σπυρίδωνος
  27. Μαυροειδής Δημήτρης του Βασιλείου
  28. Μερτζάνης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  29. Μητάς Αλέξανδρος του Σεμπλίτση
  30. Μπράμης Ιωάννης του Παναγιώτη
  31. Νεοφώτιστος Πέτρος του Ηλία
  32. Νεοφωτίστου – (Δελή) Ελένη του Κωνσταντίνου
  33. Νταλιάννης Αθανάσιος (Ais) του Γεωργίου
  34. Παντελάρα Δέσποινα του Κωνσταντίνου
  35. Παπαδάς Δημήτριος του Κωνσταντίνου 
  36. Παπαϊωάννου Λουκάς του Κωνσταντίνου
  37. Πασβαντίδης Χαράλαμπος του Παναγιώτη 
  38. Παστός Αναστάσιος του Σπυρίδωνος
  39. Πέππας Παναγιώτης του Βασιλείου
  40. Πλακίδας Χρήστος του Νικολάου 
  41. Πούλου Βασιλική του Κωνσταντίνου
  42. Ρουμπιέ Αγγελική του Θωμά
  43. Σάκκος Μάριος του Νικολάου
  44. Στουρνάρας Παναγιώτης του Γεωργίου
  45. Σφυρής Βασίλειος του Γεωργίου 
  46. Σωτηρίου (Σανδάλη) Παναγιώτα (Γιώτα) του Αργυρίου 
  47. Τσίρκα Ελένη του Παναγιώτη
  48. Χαιρόπουλος Ανδρέας του Αθανασίου

Δημοτική Ενότητα Δαύλειας:

  1. Δελής Παναγιώτης του Σπυρίδωνος
  2. Ιγγλέζος Γεώργιος του Παναγιώτη 
  3. Κοτσιλής Βασίλειος του Γεωργίου 

Δημοτική Ενότητα Κορώνειας:

  1. Κεφαλά Γεωργία του Ευσταθίου 
  2. Ντέλλα Κωνσταντίνα του Αποστόλου  
  3. Σαγιάννης Μιχαήλ του Δημητρίου  

Δημοτική Ενότητα Κυριακίου:

  1. Καραλής Χρήστος του Νικολάου 
  2. Μίχας Δημήτριος του Λουκά 
  3. Μίχας Νικόλαος του Δημητρίου 

Δημοτική Ενότητα Χαιρώνειας:

  1. Δημόπουλος Ιωάννης του Δήμου 
  2. Καρατζά Μαρία Λουκία του Ιωάννη
  3. Μπαρμπερίου Παναγιώτης του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Λεβαδέων:

  1. Αγγελούση Παρασκευή του Γεωργίου
  2. Αδάμ Κωνσταντίνος του Νικολάου
  3. Αλαφογιάννη Αφροδίτη του Λουκά 
  4. Βαλαά – (Βαλλά) Ελένη του Νικολάου 
  5. Καγιά Βασιλική (Βίκυ) του Παναγιώτη
  6. Κατσίκας Χρήστος του Γεωργίου
  7. Κιούση Παναγιώτα (Τίτσα) του Λουκά
  8. Κουλουργιώτη Γεωργία του Ιωάννη 
  9. Λάμπου Αγγελική του Αθανασίου 
  10. Μακρή Έλενα Χριστίνα (Κριστέλ) του Λουκά
  11. Μπαλατσού Ελένη του Κωνσταντίνου 
  12. Μπελίτσα Κωνσταντίνα του Αθανασίου
  13. Μπουζάς Στυλιανός του Αθανασίου 
  14. Νικολόπουλος Πέτρος του Δημητρίου 
  15.  Πανουργιάς Βασίλειος του Νικολάου 
  16. Πανταζής Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  17. Σαράφης Κωνσταντίνος του Στέφανου 
  18. Σιέρρα Κατερίνα του Παύλου
  19. Τάτση Γαρυφαλλιά (Φαλιώ) του Γεωργίου 
  20. Τόλια Σταματία (Ματίνα) του Σπυρίδωνος
  21. Τυροπούλου Ευαγγελία του Νικολάου 

Δημοτική Κοινότητα Λαφυστίου: 

  1. Δημολιούλιας Στάμος του Παναγιώτη 
  2. Μπαρλάς Αλέξανδρος του Ιωάννη 
  3.  Χρήστου Ηλίας του Παναγιώτη 

Δημοτική Κοινότητα Δαύλειας:

  1. Κακόγιαννος Στέργιος του Ευσταθίου  
  2. Κοντογιάννη Ελένη του Γεωργίου 
  3. Παπαχρήστου Ελένη του Δημητρίου 
  4. Στουρνάρας Ευθύμιος του Κωνσταντίνου 

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου:

  1. Γούλας Χαράλαμπος του Γεωργίου 
  2.  Μίχος Αθανάσιος του Δημητρίου 
  3. Νταλιάνης Ιωάννης του Γεωργίου 
  4. Σουλιώτη Παναγιώτα του Ανδρέα  
  5. Τοπολιάτη Αφένδρα του Κωνσταντίνου
  6. Τοπολιάτης Κωνσταντίνος του Αθανασίου 
  7. Χουσιάδας Λουκάς του Δημητρίου 

Δημοτική Κοινότητα Αγίας Τριάδας:

  1. Γκαλαμέλος Ιωάννης του Σπυρίδωνος
  2. Καράμπελα Παναγιώτα του Δημητρίου 
  3. Κολιούκος Σεραφείμ του Νικολάου 
  4. Νικολάου Μαρία του Ιωάννη 
  5. Νικολάου Περικλής του Παναγιώτη

Δημοτική Κοινότητα Αγίας Άννας:

  1. Αποστολίδης Σπυρίδων του Σωτηρίου 
  2. Καρακικέ Αικατερίνη του Δημητρίου 
  3. Πούλος Αντώνιος του Αριστείδη 

Δημοτική Κοινότητα Κορώνειας: 

  1. Κακοσαίου Σεραφειμούλα του Χρήστου
  2. Πίτσα Νεκταρία – Νίκη του Χρήστου 
  3. Ρούτης Βασίλειος του Δημητρίου 
  4. Τσερέπας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου 

Δημοτική Κοινότητα Κυριακίου:  

  1. Δημητρίου Λουκάς του Ιωάννη 
  2. Ζώνας Παναγιώτης του Γεωργίου 
  3. Μίχας Αργύριος του Τριανταφύλλου 
  4. Μούργου Ελένη του Αθανασίου 
  5. Τσούρας Νικόλαος του Λάμπρου
  6. Φορτώσης Ιωάννης του Λουκά 
  7. Φρέσσα  Άννα του Παναγιώτη 
  8. Χαμηλού (Καρούζου) Λία (Λίνα) του Γεωργίου 

Δημοτική Κοινότητα Χαιρώνειας:

  1. Αθανασίου Παναγιώτης του Νικολάου 
  2. Βελέτζα Βασιλική του Παναγιώτη 
  3. Κιούση Αλεξάνδρα του Βασιλείου 
  4. Χολίδης Ηλίας του Αβραάμ 
  5. Ψύχα Λουκία του Νικολάου 

Δημοτική Κοινότητα Ρωμαίικου: 

  1. Βασιλείου Ιωάννης του Φωτίου 
  2. Γκικοπούλου Ελένη του Δημητρίου 

Δημοτική Κοινότητα Μαυρονερίου:

  1. Δαλαμάγκας Κωνσταντίνος του Δημητρίου 
  2. Γεωργατσέλος Νικόλαος του Διαμαντή 

Δημοτική Κοινότητα Παρορίου:  

  1. Κορδαλής Χρίστος του Γεωργίου 

Δημοτική Κοινότητα Αλαλκομενών:

  1. Λύτρας Παναγιώτης του Γεωργίου  

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Βλασίου:

  1. Παπαϊωάννου Ευστάθιος του Αγγέλου 

Δημοτική Κοινότητα Ακοντίου:

  1. Παναγής Παναγιώτης του Βασιλείου 

Δημοτική Κοινότητα Ανθοχωρίου:

  1. Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου 
  2. Μωραϊτης Λουκάς του Παναγιώτη 

Δημοτική Κοινότητα Βασιλικών:

1. Ζαχαράκου Αικατερίνη του Παναγιώτη 

Δημοτική Κοινότητα Θουρίου:

1. Γκικόπουλος Νικόλαος του Λουκά 

Δημοτική Κοινότητα Προσηλίου:

1. Σκούρας Ανδρέας του Κωνσταντίνου 

Δημοτική Κοινότητα Προφήτη Ηλία: 

  1. Ντέσκος Κωντσαντίνος του Γεωργίου 
  2. Σπανογιάννης Ευστάθιος του Αναστασίου 

Συνεχίζουμε με ανανεωμένη την ομάδα μας, με ήθος και εντιμότητα, ψάχνοντας διαρκώς λύσεις για έναν Δήμο ΣΥΓΧΡΟΝΟ, ΒΙΩΣΙΜΟ, ΕΞΥΠΝΟ, ΠΡΑΣΙΝΟ, ΙΣΟΡΡΟΠΟ και ΔΙΚΑΙΟ, για έναν Δήμο που αξίζει να ΖΕΙΣ!

Clickable image
Clickable image
e-sterea-white

Η ενημέρωση στη Στερεά Ελλάδα

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr
Click to Hide Advanced Floating Content