Δημοτικές εκλογές:  Όλα τα ονόματα των υποψηφίων στο Δήμο Στυλίδας

Τέσσερις οι υποψήφιοι Δήμαρχοι…

Με την απόφαση 8/2023 το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λαμίας ανακήρυξε σε δημόσια συνεδρίαση του, τους συνδυασμούς και τους υποψηφίους για το δήμο Στυλίδας που θα συμμετάσχουν στις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023.

Οι συνδυασμοί είναι:

  1. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
  2. Ενωμένη Ανατολική Φθιώτιδα
  3. Πνοή Ελπίδας
  4. ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ

Παρακάτω δημοσιεύουμε όλα τα ονόματα των επικεφαλής και των υποψηφίων:

Ενωμένη Ανατολική Φθιώτιδα

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Στυλίδας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡ. (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  2. ΑΛΕΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  4. ΒΕΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΊΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  5. ΠΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  6. ΓΚΛΕΖΟΥ – ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝ. (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  7. ΓΩΓΟΥ (ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΑ) ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  8. ΔΕΛΕΝΙΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  9. ΔΙΒΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  10. ΖΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  11. ΚΑΝΑΠΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  12. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚ. (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  13. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡ. (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  14. ΚΑΤΗ – ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜ. (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  15. ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ. (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  16. ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  17. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  18. ΚΟΥΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  19. ΚΩΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΠΩΤΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  20. ΛΙΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  21. ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  22. ΜΑΚΡΗ ΛΕΛΟΥΔΑ (ΛΕΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  23. ΜΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  24. ΜΙΧΑ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘ. (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  25. ΜΠΛΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  26. ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  27. ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  28. ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  29. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  30. ΝΤΑΛΗ – ΤΣΙΛΟΦΥΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  31. ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ – ΜΠΛΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Λ. (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  32. ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  33. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  34. ΠΟΝΤΙΚΟΥ – ΒΟΡΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚ. (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  35. ΣΟΥΦΛΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  36. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡ. (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  37. ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  38. ΣΤΑΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  39. ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  40. ΦΟΥΝΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  41. ΦΥΤΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΠΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  42. ΨΥΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  43. ΨΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης Φθιώτιδος

  1. ΠΑΚΟΒΗ AIMΗΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΑΣΤΡΟΠΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αυλακίου

  1. ΔΙΒΡΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχινού

  1. ΣΕΛΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΣΚΟΥΦΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδιού

  1. ΜΠΑΡΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΤΑΥΡΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΕΠΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΙΚΤΟΡΑ
  3. ΣΤΑΘΕΛΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλύφας

  1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΤΣΙΛΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καραβομύλου

  1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΣΕΡ.
  2. ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΟΥΚΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύλων

  1. ΛΑΚΡΙΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκερασέας

  1. ΔΡΟΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  2. ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πελασγίας

  1. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  2. ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΙ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΣΤΑΘΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχών

  1. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΛΙΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΡΑΣ.
  5. ΤΣΑΜΠΟΥΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπαρτιάς

  1. ΒΙΟΛΙΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΝΑΠΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΠΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στυλίδος

  1. ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΛΙΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΟΣΜΑ ΚΑΡΜΕΝ- ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΟΤΑΡ
  5. ΚΡΟΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΛΑΘΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΠΟΔΙΩΤΗ ΑΛΤΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανύδρου

  1. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαθυκοίλου

  1. ΜΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λογγιτσίου

  1. ΠΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεράιδας

  1. ΤΕΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΛΑΣΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΥΛΙΔΑΣ»

ΚΑΡΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Στυλίδας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΧΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  2. ΒΟΡΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  5. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  6. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  7. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  8. ΚΑΡΑΠΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  9. ΚΟΥΣΒΑΝΤΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  10. ΛΑΪΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  11. ΛΑΪΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  12. ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  13. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ. (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  14. ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  15. ΜΠΟΥΡΧΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  16. ΝΕΡΑΙΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  18. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  19. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  20. ΣΑΧΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  21. ΣΤΙΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  22. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝ. (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  23. ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  24. ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΛΑΣΠΑΣ)
  25. ΤΡΙΑΝΤΗ ΜΥΡΤΩ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  26. ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  27. ΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  28. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αυλακίου

  1. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΣΥΡΟΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΑΡΟΥ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχινού

  1. ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ συζ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύλων

  1. ΚΟΥΣΒΑΝΤΕΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΠΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκερασέας

  1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΝΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΑΝΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΥΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πελασγίας

  1. ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχών

  1. ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΣΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανύδρου

  1. ΛΑΪΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαθυκοίλου

  1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεράιδας

  1. ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Πνοή Ελπίδας

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Στυλίδας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΔΑΜ ΕΥΘΥΜΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  3. ΑΝΘΡΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΣΑΒΒΑ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  4. ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  5. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  6. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝ. (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  8. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  9. ΓΚΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  10. ΓΟΥΡΓΊΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  11. ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  12. ΔΡΟΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  13. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  14. ΖΩΓΛΟΠΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  15. ΚΑΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  16. ΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  17. ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  18. ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  19. ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  20. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  21. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  22. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  23. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΙΛΩΝΟΣ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  24. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  25. ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  26. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  27. ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  28. ΚΟΥΦΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  29. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  30. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  31. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  32. ΜΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  33. ΜΠΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  34. ΜΠΑΡΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  35. ΜΠΕΛΤΕΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  36. ΜΠΕΣΣΑ ΞΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  37. ΜΠΟΜΠΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  38. ΜΠΟΥΡΧΑ ΜΠΛΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  39. ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  40. ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  41. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  42. ΝΤΟΥΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  43. ΞΥΝΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΗΛΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  44. ΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  45. ΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  46. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  47. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  48. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  49. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΓΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝ. (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  50. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  51. ΠΑΧΗΣ – ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  52. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  53. ΡΑΜΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  54. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  55. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΑΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  56. ΣΚΑΡΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  57. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  58. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  59. ΤΑΓΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  60. ΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  61. ΤΣΙΜΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  62. ΦΥΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  63. ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης Φθιώτιδος

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΙΟΤΣΙΝΕΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  4. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΤΣΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΡΪΑΡΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αυλακίου

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΡΑΒΗ ΦΟΥΝΤΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΑΛΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΦΑΝΗ του ΗΛΙΑ
  6. ΚΟΡΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχινού

  1. ΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΝΕΖΑ ΑΡΜΠΡΙ του ΝΤΟΥΡΙΜ
  3. ΣΕΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδιού

  1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΜΑΡΙΒΗ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  3. ΜΠΕΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΠΛΑΚΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΟΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλύφας

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΚΙΣΤΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΡΕΝΤΣ
  3. ΜΠΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΞΥΝΕΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καραβομύλου

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΧΡΟΝΗ
  3. ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύλων

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΠΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΦΑΛΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλοαοκερασέας

  1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΠΑΚΟΠΩΡΓΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πελασγίας

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΚΛΑΥΔΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΑΛΑΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχών

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΒΕΛΑ ΠΑΠΑΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΥΝΑΓΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΣΕΛΑ ΚΡΙΣΤΊΝΑ του ΝΤΕΡΤΙΜ
  6. ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΤΣΙΛΟΦΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπαρτιάς

  1. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στυλίδος

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΒΟΥΒΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΚΟΡΩΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  8. ΛΥΡΓΓΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  9. ΜΠΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΠΑΛΗΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΤΡΕΒΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πρόεδροι Ανύδρου

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πρόεδροι Βαθυκοίλου

  1. ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πρόεδροι Λογγιτσίου

  1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πρόεδροι Νεράιδας

  1. ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΠΑΚΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Στυλίδας (υποψήφια δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡ. (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΗΛΙΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  4. ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  5. ΒΟΡΡΗ ΣΠΥΡΟΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  6. ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  7. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  8. ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  9. ΕΥΑΓΓΕΛΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  10. ΖΑΓΑΡΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  11. ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  12. ΚΑΛΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  14. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  15. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  16. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΜΑΚΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  17. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  18. ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  19. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  20. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝ. (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  21. ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  22. ΚΟΜΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  23. ΚΟΡΜΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  24. ΚΟΥΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  25. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  26. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  27. ΛΑΪΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  28. ΛΕΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  29. ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  30. ΜΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  31. ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  32. ΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΠΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  33. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΗΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  34. ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗ ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  35. ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  36. ΜΠΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  37. ΜΠΑΝΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  38. ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  39. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  40. ΜΠΟΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  41. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  42. ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  43. ΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  44. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  45. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  46. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  47. ΡΩΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  48. ΣΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  49. ΣΓΑΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  50. ΣΕΪΝΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  51. ΣΚΙΑΔΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)
  52. ΤΖΙΜΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΠΑΣ)
  53. ΤΖΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  54. ΤΙΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΣΕΜΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  55. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  56. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ)
  57. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  58. ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  59. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  60. ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ συζ. ΚΑΡΑΝΙΚΑ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  61. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  62. ΦΑΛΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  63. ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΤΥΛΙΔΟΣ)
  64. ΧΑΔΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΧΙΝΑΙΩΝ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης Φθιώτιδος

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΛΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αυλακίου

  1. ΚΟΡΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΛΙΑΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχινού

  1. ΑΓΓΕΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΝΤΑΛΑΡΙΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχλαδιού

  1. ΚΟΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΛΛΑ ΞΗΡΟΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΦΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλύφας

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΠΑΤΣΙΚΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΠΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καραβομύλου

  1. ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΝΤΟΥΚΑ ΠΑΣΤΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύλων

  1. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΑΝΤΑΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκερασέας

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΛΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΑΡΜΠΑΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΤΣΑΠΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πελασγίας

  1. ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΡΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΠΕΣΑ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΠΟΜΠΑ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΒΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΉΝΟΣ του ΠΑΝΑΠΩΤΗ
  7. ΦΑΡΦΑΡΑ ΚΟΥΣΒΑΝΤΕΛΟΥ ΞΕΝΙΑ του ΚΩΝ.

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ραχών

  1. ΚΑΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΜΗΤΣΟΠΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΤΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπαρτιάς

  1. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στυλίδος

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΑΝΑΛΥΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΜΗΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ
  8. ΜΙΔΟΥΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΜΠΑΡΟΥΤΗ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΠΑΠΠΗ ΤΑΡΑΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΤΣΟΝΤΖΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΦΛΕΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  13. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανύδρου

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαθυκοίλου

  1. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λογγιτσίου

  1. ΠΕΤΕΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεράιδας

  1. ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΠΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Clickable image
Clickable image
e-sterea-white

Η ενημέρωση στη Στερεά Ελλάδα

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr
Click to Hide Advanced Floating Content