Δημοτικές εκλογές: Όλα τα ονόματα των υποψηφίων στο Δήμο Μακρακώμης

1. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

2. ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ

3. ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

Παρακάτω δημοσιεύουμε όλα τα ονόματα των επικεφαλής και των υποψηφίων:

ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Μακρακώμης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΑΜ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

4. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΛΙΑΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

6. ΒΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

7. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

8. ΓΕΩΡΠΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

9. ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

10. .ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

11. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΗΛΙΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

12. ΓΚΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

13. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΑΠΟΥ ΓΕΩΡΠΟΥ)

14. ΔΟΞΙΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

15. ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑ ΛΟΥΪΖΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

16. ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

17. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

18. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

20. ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ-ΥΦΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

21. ΚΕΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

22. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

23. ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΥ-ΛΕΜΟΝΗ ΛΟΥΙΖΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

24. ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

25. ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

26. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

27. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

28. ΚΥΡΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

29. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

30. ΛΑΓΙΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

31. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

32. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

33. ΜΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

34. ΜΑΝΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

35. ΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΔΟΥΒΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

36. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΛΟΣΑΝΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

37. ΜΠΑΡΠΑΡΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

38. ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

39. ΝΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

40. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

41. ΝΤΖΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

42. ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ – ΣΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

43. ΞΕΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΑΛΑΚΟ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

45. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

46. ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

47. ΠΑΠΑΣΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

48. ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

49. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ-ΚΟΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

50. ΡΗΓΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΛΥΔΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

51. ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

52. ΡΙΖΟΥ – ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

53. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

54. ΣΚΑΡΑΦΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

55. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

56. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ-ΠΑΤΑΚΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

57. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

58. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

59. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

60. ΣΥΡΡΑΦΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

61. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

62. .ΤΣ1ΜΠΑΝΟΥ-ΚΑΤΣΙΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

63. ΤΣΩΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

64. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΔΟΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΑΡΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ-ΒΙΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΣΑΚΟΜΗΤΡΟΥ-ΔΡΟΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σώστου

1. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΚΟΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΕΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργυρίων

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΗΤΟΥ-ΧΑΣΑΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΝΤΕΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχανίου

1. ΓΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ -ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΝΤΖΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΝΤΟΥΡΑΚΗ – ΧΑΡΔΑΛIΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βίτολης

1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΜΟΥΤΣΩΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 . .ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαρδικίου

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΖΑΓΑΡΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΡΒΕΛΗ-ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5. ΜΠΕΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΦΛΕΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσούς

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τού ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΝΕΛΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΝΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

4. ΣΜΑΝΤΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΜΑΝΤΛΗ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΣΜΥΡΗ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΤΡΙΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γραμμένης

1. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΜΑΔΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΜΠΕΣΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας Σπερχειάδος

1. ΚΑΘΑΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΛΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΠΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΠΡΑΝΗ – ΚΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΣΤΕΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΦΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καστριού

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ-ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΜΠΟΤΣΩΛΗΣ ΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κολοκυθιάς

1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λευκάδος

1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΡΕΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΑΞΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρακώμης

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

4. ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6. ΠΑΡΑΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

7. ΣΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8. ΦΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσοποταμιάς

1. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ-ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΨΑΔΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

5. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιοβράχας

1. ΚΟΥΦΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΛΙΤΣΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

4. ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΑΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΚΑΝΑΡΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

8. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατυστόμου

1. ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΞΕΝΙΩΤΗ-ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΡΛΑΒΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΠΛΑΤΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΧΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροβολιαρίου

1. ΖΙΑΓΓΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπερχειάδος

1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΚΕΡΠΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΓΚΟΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΟΥΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΥΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6. ΑΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΜΑΝΘΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΜΑΝΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10. ΣΙΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΤΣΑΚΙΣΤΟΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσούκκας

1. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΧΑΛΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΧΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΧΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τυμφρηστού

1. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

2. ΛΙΑΣΚΩΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

6. ΣΕΪΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΤΣΙΓΚΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΦΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φτέρης

1. ΒΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΑΧΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΕΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΛΑΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας τας Ανατολής

1.  ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασβεστίου

1. ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δικάστρου

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΡΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΡΗΓΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κάμπιων

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καναλίων

1. ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλωνίου

1. ΚΟΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΠΑΚΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυριακοχωρίου

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΛΑΧΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιτοσέλου

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΣΤΕΦΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων

1. ΓΟΥΒΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρίλου

1.  ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κάψης

1. ΓΟΥΠΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μερκάδας

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΛΑΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσαίας Κάψης

1. ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΓΑΤΣΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νικολιτσίου

1. ΔΕΓΑΪΤΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΖΗΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

2. ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΤΣΙΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκάστρου

1. ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παππά (τ.Μεσοχωρίου)

1. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβλέπτου

1. ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβολιού Φθιώτιδος

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσίου

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΡΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιωτών

1. ΝΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΠΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΟΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πουγκακίων

1. ΣΤΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πτελέας

1. ΚΛΕΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΓΙΑΒΡΗ ΓΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Μακρακώμης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

3. ΒΛΑΧΟΠΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

4. ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

5. ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

6. ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

7. ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

8. ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΛΟΥΚΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

10. ΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

11. ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

12. ΝΤΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

13. ΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

14. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

15. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

16. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

17. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

18. ΠΑΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

19. ΡΑΜΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

20. ΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

21. ΣΙΟΥΛΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

22. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

23. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

24. ΤΣΙΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

25. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

26. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

27. ΤΣΩΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΗΛΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

28. ΥΦΑΝΤΗ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

29. ΧΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχανίου

1. ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσούς

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρακώμης

1. ΒΛΑΧΟΥ ΖΩΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΚΙΟΤΣΑΛΙΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΚΑΝΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

2. ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΤΖΙΑΜΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπερχειάδος

1. ΚΙΡΧΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανατολής

1.  ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασβεστίου

1.  ΠΑΠΑΔΟΠΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καμπιών

1.  ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καναλίων

1.  ΠΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλωνίου

1.  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυριακοχωρίου

1.  ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιτοσέλου

1.  ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων

1.  ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κάψης

1.  ΝΤΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μερκάδας

1.  ΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσαίας Κάψης

1.  ΜΑΚΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Τυμφρηστού

1.  ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νικολιτσίου

1.  ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

1.  ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκάστρου

1.  ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού  

1.  ΠΑΣΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παππά (τ. Μεσοχωρίου Μακρακώμης)

1.  ΣΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβλέπτου

1.  ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβολιού Φθιώτιδος

1.  ΔΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσίου

1.  ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιωτών

1.  ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου

1  ΔΟΥΣΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πουγκακίων

1.  ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πτελέας

1.  ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου

1. ΝΤΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Μακρακώμης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

2. ΒΛΑΧΟΥ – ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

3. ΒΟΚΑ – ΜΑΡΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

4. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

5. ΓΚΟΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

6. ΓΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

7. ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

8. ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

9. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

10. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

11. ΘΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

12. ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

14. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

15. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

16. ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

17. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΑΝΘΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

18. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ – ΤΣΑΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

19. ΚΑΡΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

20. ΚΑΤΣΑΝΟΥ – ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

21. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

22. ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

23. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

24. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

25. ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΥ – ΠΡΕΜΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

26. ΚΥΡΙΤΣΗ – ΖΩΒΟΪΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΦΑΝΟΥΡΙΑ της ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

27. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

28. ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

29. ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

30. ΛΙΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

31. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

32. ΜΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

33. ΜΗΤΣΟΥ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

34. ΜΙΧΟΥ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

35. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

36. ΜΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

37. ΜΠΛΑΤΣΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

38. ΜΠΟΜΠΟΤΑ – ΛΙΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

39. ΜΠΟΥΚΑ – ΜΑΚΡΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

40. ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

41. ΝΤΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

42. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

43. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

44. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

45. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

46. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

47. ΠΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

48. ΡΟΥΣΚΑ – ΡΙΖΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

49. ΣΑΡΙΔΗ – ΧΑΛΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

50. ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

51. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

52. ΣΤΑΜΕΛΟΥ – ΚΑΤΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

53. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

54. ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

55. ΤΖΙΒΕΛΕΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

56. ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

57. ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

58. ΤΣΙΜΠΑΝΟΥ – ΚΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

59. ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

60. ΤΣΟΥΤΣΙΚΑ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

61. ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

62. ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

63. ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

64. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΡΕΤΣΩΝΗ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σώστου

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΥΡΑΒΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργυρίων

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΜΠΗΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΗΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΤΣΑΠΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχανίου

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΛΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΣΤΕΦΑΝΗ – ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

5. ΤΣΕ ΚΟΥΡΑ – ΧΑΛΔΟΥΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βίτολης

1. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΟΡΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΝΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΣΑΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαρδικίου

1. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ – ΝΕΦΕΛΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσούς

1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΖΩΒΟΪΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

4. ΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΝΤΟΥΖΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γραμμένης

1. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

2. ΚΑΤΣΟΥΛΑ – ΖΑΡΚΑΔΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

4. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

5. ΝΕΡΟΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ

6. ΝΤΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας Σπερχειάδος

1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΛΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΤΖΟΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ

5. ΠΑΥΛΙΤΙΝΑ – ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καστριού

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΚΑΤΕ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4. ΜΠΗΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΠΑΠΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

7. ΧΑΛΒΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κολοκυθιάς

1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΜΠΕΣΛΕΜΕ – ΤΖΩΡΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΠΟΥΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΖΩΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λευκάδος

1. ΚΟΥΚΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΠΑΦΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΦΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΡΕΓΚΛΗ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

7. ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρακώμης

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΓΚΟΥΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΖΙΑΓΚΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΚΟΛΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΤΣΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΤΣΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

7. ΥΦΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης

1. ΔΕΡΝΙΚΑ – ΦΑΣΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΝΤΖΟΙΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσοποταμιάς

1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΤΕΡΛΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιοβράχας

1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΙΛΙΔΗ – ΜΠΕΛΛΗ ΟΛΓΑ του ΑΛΕΚΟΥ

5. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΣΙΛΙΜΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατυστόμου

1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΟΓΙΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

4. ΜΠΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροβολιαρίου

1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΠΟΥΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΦΩΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπερχειάδος

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΓΕΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΓΚΟΥΜΑ ΚΑΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΚΑΡΠΟΥΖΗ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΚΟΡΔΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΜΠΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

10. ΝΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΠΑΤΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΣΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΤΣΙΟΥΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσούκκας

1. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

2. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ – ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΑΙΚΑΤ. του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5. ΜΑΓΚΛΑΡΑ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τυμφρηστού

1. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΝΑΟΥΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΙΤΣΙΝΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΛΙΑΣΚΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

7. ΣΕΪΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΦΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φτέρης

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΟΥΡΕΛΗ – ΜΠΑΛΤΣΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΣΤΑΜΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΛΒΙΝΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ

4. ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασβεστίου

1. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΖΗΣΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δικάστρου

1. ΓΡΑΒΒΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΤΖΩΡΤΖΟΥ – ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καμπιών

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καναλίων

1. ΣΤΡΙΦΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλωνιού

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυριακοχωρίου

1. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιτοσέλου

1. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρίλου

1. ΚΙΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κάψης

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΤΣΙΡΩΝ ΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μερκάδας

1. ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΡΕΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσαίας Κάψης

1. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΚΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΠΙΤΣΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκάστρου

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παππά (τ.Μεσοχωρίου)

1. ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβολίου Φθιώτιδος

1. ΤΖΩΡΤΖΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσίου

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου

1. ΝΤΑΡΛΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πουγκακίων

1. ΛΙΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ – ΤΣΙΦΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πτελέας

1. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου

1. ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Τρεις οι υποψήφιοι δήμαρχοι και συνδυασμοί…

Με την απόφαση 7/2023 το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λαμίας ανακήρυξε σε δημόσια συνεδρίαση του, τους συνδυασμούς και τους υποψηφίους για το δήμο Μακρακώμης που θα συμμετάσχουν στις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023.

Οι συνδυασμοί είναι:

1. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

2. ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ

3. ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

Παρακάτω δημοσιεύουμε όλα τα ονόματα των επικεφαλής και των υποψηφίων:

ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ

ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Μακρακώμης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΑΜ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

4. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΛΙΑΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

6. ΒΕ ΑΝΤΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

7. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

8. ΓΕΩΡΠΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

9. ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

10. .ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

11. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΗΛΙΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

12. ΓΚΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

13. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΑΠΟΥ ΓΕΩΡΠΟΥ)

14. ΔΟΞΙΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

15. ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑ ΛΟΥΪΖΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

16. ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

17. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

18. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

20. ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ-ΥΦΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

21. ΚΕΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

22. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

23. ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΥ-ΛΕΜΟΝΗ ΛΟΥΙΖΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

24. ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

25. ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

26. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

27. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

28. ΚΥΡΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

29. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

30. ΛΑΓΙΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

31. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

32. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

33. ΜΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

34. ΜΑΝΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

35. ΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΔΟΥΒΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

36. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΛΟΣΑΝΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

37. ΜΠΑΡΠΑΡΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

38. ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

39. ΝΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

40. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

41. ΝΤΖΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

42. ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ – ΣΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

43. ΞΕΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΑΛΑΚΟ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

45. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

46. ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

47. ΠΑΠΑΣΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

48. ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

49. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ-ΚΟΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

50. ΡΗΓΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΛΥΔΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

51. ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

52. ΡΙΖΟΥ – ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

53. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

54. ΣΚΑΡΑΦΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

55. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

56. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ-ΠΑΤΑΚΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

57. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

58. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

59. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

60. ΣΥΡΡΑΦΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

61. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

62. .ΤΣ1ΜΠΑΝΟΥ-ΚΑΤΣΙΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

63. ΤΣΩΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

64. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΔΟΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΑΡΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ-ΒΙΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΣΑΚΟΜΗΤΡΟΥ-ΔΡΟΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σώστου

1. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΚΟΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΕΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργυρίων

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΗΤΟΥ-ΧΑΣΑΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΝΤΕΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχανίου

1. ΓΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ -ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΝΤΖΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΝΤΟΥΡΑΚΗ – ΧΑΡΔΑΛIΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βίτολης

1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΜΟΥΤΣΩΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 . .ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαρδικίου

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΖΑΓΑΡΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΡΒΕΛΗ-ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5. ΜΠΕΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΦΛΕΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσούς

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τού ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΝΕΛΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΝΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

4. ΣΜΑΝΤΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΜΑΝΤΛΗ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΣΜΥΡΗ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΤΡΙΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γραμμένης

1. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΜΑΔΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΜΠΕΣΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας Σπερχειάδος

1. ΚΑΘΑΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΛΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΠΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΠΡΑΝΗ – ΚΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΣΤΕΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΦΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καστριού

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ-ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΜΠΟΤΣΩΛΗΣ ΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κολοκυθιάς

1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λευκάδος

1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΡΕΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΑΞΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρακώμης

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

4. ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6. ΠΑΡΑΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

7. ΣΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8. ΦΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσοποταμιάς

1. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ-ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΨΑΔΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

5. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιοβράχας

1. ΚΟΥΦΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΛΙΤΣΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

4. ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΑΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΤΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΚΑΝΑΡΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

8. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατυστόμου

1. ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΞΕΝΙΩΤΗ-ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΡΛΑΒΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΠΛΑΤΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΧΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροβολιαρίου

1. ΖΙΑΓΓΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπερχειάδος

1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΚΕΡΠΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΓΚΟΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΟΥΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΥΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6. ΑΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΜΑΝΘΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΜΑΝΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10. ΣΙΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΤΣΑΚΙΣΤΟΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσούκκας

1. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΧΑΛΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΧΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΧΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τυμφρηστού

1. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

2. ΛΙΑΣΚΩΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

6. ΣΕΪΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΤΣΙΓΚΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΦΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φτέρης

1. ΒΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΑΧΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΕΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΛΑΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας τας Ανατολής

1.  ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασβεστίου

1. ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δικάστρου

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΡΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΡΗΓΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κάμπιων

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καναλίων

1. ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλωνίου

1. ΚΟΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΠΑΚΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυριακοχωρίου

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΛΑΧΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιτοσέλου

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΣΤΕΦΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων

1. ΓΟΥΒΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρίλου

1.  ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κάψης

1. ΓΟΥΠΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μερκάδας

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΛΑΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσαίας Κάψης

1. ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΓΑΤΣΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νικολιτσίου

1. ΔΕΓΑΪΤΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΖΗΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

2. ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΤΣΙΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκάστρου

1. ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παππά (τ.Μεσοχωρίου)

1. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβλέπτου

1. ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβολιού Φθιώτιδος

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσίου

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΡΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιωτών

1. ΝΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΠΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΟΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πουγκακίων

1. ΣΤΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πτελέας

1. ΚΛΕΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΓΙΑΒΡΗ ΓΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Μακρακώμης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

3. ΒΛΑΧΟΠΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

4. ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

5. ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

6. ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

7. ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

8. ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΛΟΥΚΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

10. ΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

11. ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

12. ΝΤΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

13. ΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

14. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

15. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

16. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

17. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

18. ΠΑΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

19. ΡΑΜΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

20. ΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

21. ΣΙΟΥΛΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

22. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

23. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

24. ΤΣΙΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

25. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

26. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

27. ΤΣΩΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΗΛΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

28. ΥΦΑΝΤΗ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

29. ΧΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχανίου

1. ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσούς

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρακώμης

1. ΒΛΑΧΟΥ ΖΩΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΚΙΟΤΣΑΛΙΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΚΑΝΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

2. ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΤΖΙΑΜΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπερχειάδος

1. ΚΙΡΧΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανατολής

1.  ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασβεστίου

1.  ΠΑΠΑΔΟΠΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καμπιών

1.  ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καναλίων

1.  ΠΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλωνίου

1.  ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυριακοχωρίου

1.  ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιτοσέλου

1.  ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων

1.  ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κάψης

1.  ΝΤΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μερκάδας

1.  ΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσαίας Κάψης

1.  ΜΑΚΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Τυμφρηστού

1.  ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νικολιτσίου

1.  ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

1.  ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκάστρου

1.  ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού  

1.  ΠΑΣΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παππά (τ. Μεσοχωρίου Μακρακώμης)

1.  ΣΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβλέπτου

1.  ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβολιού Φθιώτιδος

1.  ΔΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσίου

1.  ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιωτών

1.  ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου

1  ΔΟΥΣΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πουγκακίων

1.  ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πτελέας

1.  ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου

1. ΝΤΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Μακρακώμης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

2. ΒΛΑΧΟΥ – ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

3. ΒΟΚΑ – ΜΑΡΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

4. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

5. ΓΚΟΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

6. ΓΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

7. ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

8. ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

9. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

10. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

11. ΘΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

12. ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

14. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

15. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

16. ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

17. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΑΝΘΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

18. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ – ΤΣΑΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

19. ΚΑΡΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

20. ΚΑΤΣΑΝΟΥ – ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

21. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

22. ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

23. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

24. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

25. ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΥ – ΠΡΕΜΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

26. ΚΥΡΙΤΣΗ – ΖΩΒΟΪΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΦΑΝΟΥΡΙΑ της ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

27. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

28. ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

29. ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

30. ΛΙΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

31. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

32. ΜΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

33. ΜΗΤΣΟΥ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

34. ΜΙΧΟΥ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

35. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

36. ΜΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

37. ΜΠΛΑΤΣΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

38. ΜΠΟΜΠΟΤΑ – ΛΙΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

39. ΜΠΟΥΚΑ – ΜΑΚΡΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

40. ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

41. ΝΤΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

42. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

43. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

44. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

45. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

46. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

47. ΠΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

48. ΡΟΥΣΚΑ – ΡΙΖΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

49. ΣΑΡΙΔΗ – ΧΑΛΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

50. ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

51. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

52. ΣΤΑΜΕΛΟΥ – ΚΑΤΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

53. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

54. ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

55. ΤΖΙΒΕΛΕΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

56. ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

57. ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

58. ΤΣΙΜΠΑΝΟΥ – ΚΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

59. ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

60. ΤΣΟΥΤΣΙΚΑ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ)

61. ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

62. ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ)

63. ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

64. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΡΕΤΣΩΝΗ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Σώστου

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΥΡΑΒΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργυρίων

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΜΠΗΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΗΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΤΣΑΠΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχανίου

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΛΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΣΤΕΦΑΝΗ – ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

5. ΤΣΕ ΚΟΥΡΑ – ΧΑΛΔΟΥΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βίτολης

1. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΟΡΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΝΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΣΑΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαρδικίου

1. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ – ΝΕΦΕΛΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γιαννιτσούς

1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΖΩΒΟΪΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

4. ΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΝΤΟΥΖΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γραμμένης

1. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

2. ΚΑΤΣΟΥΛΑ – ΖΑΡΚΑΔΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

4. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

5. ΝΕΡΟΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ

6. ΝΤΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας Σπερχειάδος

1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΛΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΤΖΟΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ

5. ΠΑΥΛΙΤΙΝΑ – ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καστριού

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΑΚΑΤΕ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4. ΜΠΗΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΠΑΠΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

7. ΧΑΛΒΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κολοκυθιάς

1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΜΠΕΣΛΕΜΕ – ΤΖΩΡΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΠΟΥΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΖΩΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λευκάδος

1. ΚΟΥΚΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΠΑΦΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΦΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΡΕΓΚΛΗ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

7. ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρακώμης

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΓΚΟΥΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΖΙΑΓΚΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

4. ΚΟΛΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΤΣΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΤΣΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

7. ΥΦΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης

1. ΔΕΡΝΙΚΑ – ΦΑΣΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΝΤΖΟΙΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσοποταμιάς

1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΤΕΡΛΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλαιοβράχας

1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΙΛΙΔΗ – ΜΠΕΛΛΗ ΟΛΓΑ του ΑΛΕΚΟΥ

5. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΣΙΛΙΜΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατυστόμου

1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΟΓΙΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

4. ΜΠΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροβολιαρίου

1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΠΟΥΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΦΩΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σπερχειάδος

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΓΕΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΓΚΟΥΜΑ ΚΑΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΚΑΡΠΟΥΖΗ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΚΟΡΔΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΜΠΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

10. ΝΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΠΑΤΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΣΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΤΣΙΟΥΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσούκκας

1. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

2. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ – ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΑΙΚΑΤ. του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5. ΜΑΓΚΛΑΡΑ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τυμφρηστού

1. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΝΑΟΥΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΙΤΣΙΝΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΛΙΑΣΚΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

7. ΣΕΪΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΦΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φτέρης

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΟΥΡΕΛΗ – ΜΠΑΛΤΣΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΣΤΑΜΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΛΒΙΝΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ

4. ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασβεστίου

1. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΖΗΣΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δικάστρου

1. ΓΡΑΒΒΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΤΖΩΡΤΖΟΥ – ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καμπιών

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καναλίων

1. ΣΤΡΙΦΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλωνιού

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυριακοχωρίου

1. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιτοσέλου

1. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαρμάρων

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυρίλου

1. ΚΙΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεγάλης Κάψης

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΤΣΙΡΩΝ ΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μερκάδας

1. ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΡΕΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσαίας Κάψης

1. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΚΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΠΙΤΣΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοκάστρου

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παππά (τ.Μεσοχωρίου)

1. ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιβολίου Φθιώτιδος

1. ΤΖΩΡΤΖΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσίου

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου

1. ΝΤΑΡΛΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πουγκακίων

1. ΛΙΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ – ΤΣΙΦΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πτελέας

1. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου

1. ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Clickable image
Clickable image
e-sterea-white

Η ενημέρωση στη Στερεά Ελλάδα

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr