ΠΑΣΟΚ: Ο κατάλογος με τους υποψηφίους βουλευτές για τις εκλογές του 2023

H Κεντρική Πολιτική Επιτροπή του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής που συνεδρίασε από το πρωί, ενέκρινε το μεσημέρι της Κυριακής τα ψηφοδέλτια με τους υποψηφίους του κόμματος σχεδόν σε όλες τις περιφέρειες της χώρας, δίνοντας το έναυσμα για την προεκλογική μάχη του κόμματος.

Ανακοινώθηκαν, μετά από εισήγηση της επιτροπής ψηφοδελτίων το 82% των υποψηφιοτήτων, σχεδόν 350 υποψήφιοι, από τους 400 συνολικά που είναι η πληρότητα των ψηφοδελτίων.

Δεν ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι σε 6 εκλογικές περιφέρειες. Πρόκειται για τις μονοεδρικές Σάμου, Ζακύνθου, Καστοριάς και Ευρυτανίας, όπου αναζητούνται ισχυρές προσωπικότητες καθώς και για τις τριεδρικές περιφέρειες της Αρκαδίας και της Λακωνίας, όπου συνεχίζονται ακόμη οι διαβουλεύσεις για τη συγκρότηση του ψηφοδελτίου.

Σημειώνεται ότι ο Απόστολος Σπυρόπουλος απέσυρε την υποψηφιότητά του από την Αρκαδία και αποχώρησε από το ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ με αιχμές κατά τις ηγεσίας, ενώ είχε ζητήσει από την Επιτροπή Ψηφοδελτίων περισσότερο χρόνο για να αποφασίσει.

Κενά και εκκρεμότητες διαπιστώνονται σε πολλές περιφέρειες κι αφορούν την ποσόστωση γυναικών και την τελική απάντηση υποψηφίων. Όλα τα ονόματα θα δοθούν στη δημοσιότητα τις επόμενες ώρες.

Ο κατάλογος των υποψήφιων βουλευτών του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής όπως παρουσιάστηκε στη Συνεδρίαση της ΚΠΕ:

ΕΚΛ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

ΕΒΡΟΥ ΒΑΒΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΜΕΛΕΤΗΤΗΣ

ΕΒΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑΙΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΕΒΡΟΥ ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ

ΕΒΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΕΒΡΟΥ ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ ΜΑΝΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΔΕΥΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ(ΝΠΙΔ)

ΡΟΔΟΠΗΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΣΙΜΠΕΛ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ

ΡΟΔΟΠΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΔΡΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ TE

ΔΡΑΜΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΞΑΝΘΗΣ ΒΟΥΡΒΟΥΚΕΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΟΙΝΟΠΟΙΟΣ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ- ΓΕΩΠΟΝΟΣ

ΞΑΝΘΗΣ ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ ΙΔΙΩΤΗΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ

ΞΑΝΘΗΣ ΝΤΕΛΗ-ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΠΕΡΗΜ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΡΣΑΪΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ-ΠΟΙΗΤΡΙΑ

ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΛΑΦΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΡΤ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΚΑΘΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΚΑΒΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΠΙΛΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΙΑΤΡΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΙΝΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ “ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΟΚΑΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ”

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ – ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΠΛΟΥΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ-ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΠΑΤΖΑΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΠΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Τ.ΓΕΩΠΟΝΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΟΪΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ε.α.

ΗΜΑΘΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΤΑΤ

ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΈΜΠΟΡΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ

ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ (ΛΟΓΙΣΤΗΣ)

ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ (ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ)

ΚΙΛΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ-ΝΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ -ΔΙΑΜΕΣΟΛΑΒΗΤΗΣ

ΠΕΛΛΑΣ ΝΟΥΣΗΚΥΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ ΞΥΛΟΥΡΓΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

ΠΕΛΛΑΣ ΤΣΑΛΤΑΦΕΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΈΜΠΟΡΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΡΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΩΡΛ

ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΛΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ ΓΚΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΛΠΑΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ (ΕΙΔΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΑΠΟ ΔΗΠΑΕ)

ΣΕΡΡΩΝ ΣΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΣΦ.ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΑΡΚΑΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΉ ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ε.α ΕΛ.ΑΣ.ΠΤΥΧ/ΧΟΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ(ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ).

ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΤΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΤΣΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ -ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΜΑΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ- ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ

ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ ΑΕ

ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΛΑΒΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ-ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡ. ΒΙΟΛΟΓΟΣ – ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΠΑΚΟΛΑ ΝΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ – ΟΥΡΟΛΟΓΟΣ

ΑΡΤΑΣ ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΑΡΤΑΣ ΜΑΡΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

ΑΡΤΑΣ ΜΕΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΑΡΤΑΣ ΡΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ BAΡΤΕΛΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΧΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΕΜΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΑΤΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) ΙΑΤΡΟΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ -ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ, ΜΑΕΣΤΡΟΣ, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΡΟΥ ΜΑΙΡΗ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΠΟΝΟΣ-ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΜΟΤΙΜΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΑΓΓΕΙΩΝΘΩΡΑΚΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΓΟΣΠΟΔΙΝΗ ΑΣΠΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ.Υ.(ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ)

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΕΞΟΜΟΙΩΣΗ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΙΚΥ ΤΗΛΕΠΑΡΟΥΣΙΆΣΤΡΙΑ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΧΑΥΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΛΟΓΙΣΤΗΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΔΡΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΛΗΜΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΜΑΙΕΥΤΗΡ-ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΕΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ/ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΜΕΤΑΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΗ ΝΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ-ΚΟΝΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΣΤΑΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ -ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ —ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Ε.Α

ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΕΡΤ

ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΛΟΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΜΠΕΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΝΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΣΥΜΒ.ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΝΟΜΙΚΗΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΑΧΑΪΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΧΑΪΑΣ ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ ΑΜΠΟΥ-ΧΑΝΤΜΠΑ ΜΙΣΕΛ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΟΣ (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)

ΗΛΕΙΑΣ ΤΣΕΡΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΝΤΑΝΤΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΚΑΡΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΙΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΟΥΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΗΣ Α΄ ΤΑΞΗΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΑΡΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΟΣ ΣΕΠ ΕΑΠ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟ

ΦΩΚΙΔΑΣ ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΑΤΡΟΣ (ΝΕΦΡΟΛΟΓΟΣ)

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΧΕΙΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΛΟΓΙΣΤΗΣΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ-ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΑΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗ-ΓΚΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΠΟΝΟΣ Τ.Ε MSC

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΙΕΡΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ -ΦΥΣΙΚΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ-ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ ΜΑΜΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ ΤΟΥΦΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΧΙΟΥ ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΚΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΧΙΟΥ ΛΥΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ -ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΟΙΚΟΥΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ-ΟΓΚΟΛΟΓΟΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΣΥ ΠΑΓΝΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΛΩΝΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΤΡΟΣ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗ-ΣΙΓΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΤΖΑΝΑΚΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΜΙΧΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΚΟΥΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΡΟΤΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΝΤΕΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΡΚΩΤΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π., ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΑΔΕ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ AΓΓΕΛΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΟΥΚΡΙΩΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ (ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΣΙΚΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΗ-ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΡΩΞΑΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΝΔΥΣΕΩΝ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΕΛΛΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΙΛΕΝΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ/ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΕΜΠ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ Α’ ΑΘΗΝΩΝ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΝΙΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΞΕΝΟΣ) ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΙΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΥΠΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β1΄ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ (ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ)

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛ.ΑΣ Ε.Α.

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΠΤΕΡΑΡΧΟΣ (Ι)ΕΑ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ

(ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ)

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΝΕΖΗ-ΛΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΥ) ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΔΟΤΗΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΙΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΥΡΕΞΑΚΗ-ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΚΑΤΙΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΗΣ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΠΙΣΤΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΝΑΥΑΡΧΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ (Ε.Α)

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΛΙΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΑΛΑΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ ΕΜΠ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ _ ΝΟΜΙΚΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΡΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΙΒΙΚΑ) ΧΗΜΙΚΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΑΒΒΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ / ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΜΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΙΑΤΡΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΨΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ

Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΔΙΩΤΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΔΟΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΤΖΗΛΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr
Click to Hide Advanced Floating Content
Click to Hide Advanced Floating Content