Ε.Π.Σ.Β : Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας

Β’ κατηγορία

Α’ όμιλος «Βαγγέλης Μπαρμπέρης»

1η αγωνιστική

Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2023

Ωρα εναρξης: 11:00’

Α.Ε. Ορχομενού – Α.Ο. Υψηλάντη 3-3

Α.Σ. Ρήξη Λιβαδειάς – Π.Ο. Αμβρυσσέας Διστόμου 4-4

– Α.Ε. Πανγεωργικός – Α.Ο. Πήγασος Αγιας Αννας 3-0 (α.α.)

Ωρα εναρξης: 16:00’

Γήπεδο: δημοτικό Αράχωβας

Α.Σ.Α. Παρνασσός – Α.Ο. Παύλου 2-1

Γήπεδο: δημοτικό Κυριακίου

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Νέος Τροφώνιος Λιβαδειάς 1-2

Γήπεδο: δημοτικό Δαύλειας

Α.Π.Ο. Πανδαυλειακός – Α.Σ. Χωστίων 3-3

Ωρα εναρξης: 16:30’

Γήπεδο: δημοτικό Αγίου Δημητρίου (!)

Νέος Εθνικός Αγίου Δημητρίου – Νέος Α.Ο. Διόνυσου 0-8

Η βαθμολογία

(Μετά από 1 αγωνιστική)

Νέος Α.Ο. Διόνυσου 3 (1)

Α.Ε. Πανγεωργικός 3 (1)

Νέος Τροφώνιος Λιβαδειάς 3 (1)

Α.Σ.Α. Παρνασσός 3 (1)

Α.Ε. Ορχομενού 1 (1)

Α.Ο. Υψηλάντη 1 (1)

Α.Σ. Ρήξη Λιβαδειάς 1 (1)

Π.Ο. Αμβρυσσέας Διστόμου 1 (1)

Α.Π.Ο. Πανδαυλειακός 1 (1)

Α.Σ. Χωστίων 1 (1)

Α.Ο. Παύλου 0 (1)

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου 0 (1)

Νέος Εθνικός Αγίου Δημητρίου 0 (1)

Α.Ο. Πήγασος Αγιας Αννας –

Επόμενη (2η) αγωνιστική

Α.Σ. Χωστίων – Α.Ε. Ορχομενού

Νέος Τροφώνιος Λιβαδειάς – Νέος Εθνικός Αγίου Δημητρίου

Α.Ο. Πήγασος Αγίας Αννας – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου

Α.Ο. Υψηλάντης – Α.Σ. Ρήξη Λιβαδειάς

Α.Ε. Πανγεωργικός – Α.Π.Ο. Πανδαυλειακός

Π.Ο. Αμβρυσσέας Διστόμου – Α.Σ.Α. «Ο Παρνασσός»

Νέος Α.Ο. Διόνυσου – Α.Ο. Παύλου

Β’ όμιλος «Αργύρης Μανόπουλος»

1η αγωνιστική

Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2023

Ωρα εναρξης: 16:00’

Α.Ο. Δόξα Μουρικίου – Α.Σ. Λεονταρίου 0-1

Α.Ο. Πλαταιών – Α.Ε.Σ. Ελεώνας 2-1

Α.Ο. Απόλλων Ακραιφνίου – Α.Ο. Οινόφυτα 3-0

Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2023

Ωρα εναρξης: 16:00’

Α.Ε. Δηλεσίου – Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005” 2-6

Α.Ο. Θεσπιακός – Α.Ο. Ασκρης 2-2

-Α.Ο. Μελισσοχωρίου – Α.Ο. Ηρακλής Ασωπίας (Αναβλήθηκε)

Η βαθμολογία

(Μετά από 1 αγωνιστική)

Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005” 3 (1)

Α.Ο. Απόλλων Ακραιφνίου 3 (1)

Α.Ο. Πλαταιών 3 (1)

Α.Σ. Λεονταρίου 3 (1)

Α.Ο. Θεσπιακός 1 (1)

Α.Ο. Ασκρης 1 (1)

Α.Ο. Δόξα Μουρικίου 0 (1)

Α.Ε.Σ. Ελεώνας 0 (1)

Α.Ο. Οινόφυτα 0 (1)

Α.Ε. Δηλεσίου 0 (1)

Α.Ο. Μελισσοχωρίου –

Α.Ο. Ηρακλής Ασωπίας –

Επόμενη (2η) αγωνιστική

Γ.Α.Σ. Ιωνικός Αστέρας 2005 – Α.Ο. Θεσπιακός

Α.Σ. Λεονταρίου – Α.Ο. Απόλλων Ακραιφνίου

Α.Ε.Σ. Ελεώνα – Α.Ο. Δόξα Μουρικίου

Α.Ο. Ασκρης – Α.Ο. Μελισσοχωρίου

Α.Ε. Δηλεσίου – Α.Ο. Πλαταιών

Α.Ο. Ηρακλής Ασωπίας – Α.Ο. Οινόφυτα

Clickable image
Clickable image
e-sterea-white

Η ενημέρωση στη Στερεά Ελλάδα

© 2023 – E-Sterea.gr

e-sterea.gr
Click to Hide Advanced Floating Content